قوانین و مقررات

زمان ثبت و پیگیری سفارش

مشتریان می‌توانند در 24 ساعت شبانه روز سفارش خود را در سیستم ثبت کنند، سفارشات در اولین فرصت بررسی خواهد شد. سفارشات معمولا از شنبه تا پنج شنبه بین ساعات 9 تا 17 بررسی و ارسال خواهند شد.

خسارات فیزیکی بسته سفارشات

 فروشگاه نیارکی از مشتریان عزیز تقاضا دارد در هنگام تحویل سفارشات خود، خصوصاً سفارشات خارج تهران سلامت فیزیکی بسته خود را بررسی بفرمایند و در صورت وجود ایرادات فیزیکی مهم مراتب را به فروشگاه نیارکی اطلاع دهند.

ایرادات محصولات و بازگشت سفارشات

در صورتی که محصول دریافت شده دارای ایراداتی باشد که پس از گشایش بسته محصول مشخص شود یا اینکه مشتری به هر دلیلی از محصول رضایت نداشته باشد، می‌تواند سفارش خود را ظرف یک هفته به فروشگاه نیارکی برگرداند. شایان ذکر است وجه سفارشات در اولین فرصت به حساب وی بازگردانده خواهد شد.

تأمین محصولات

تمامی محصولات فروشگاه نیارکی از معتبرترین شرکت ها تامین می شود و تیم تأمین فروشگاه نیارکی تلاش زیادی در زمینه تأمین و ارتباط با تأمین‌کنندگان معتبر انجام می‌دهد. فروشگاه اینترنتی نیارکی  یک تجویزکننده نبوده و صرفا به عنوان فروشنده محصولات تلقی می شود.

محصولات ترکیبی و پلمپ شده توسط سازنده

برخی از محصولات عرضه شده در فروشگاه اینترنتی نیارکی، به صورت پلمپ شده از تامین کننده دریافت شده و برای مشتریان ارسال می شود. فروشگاه اینترنتی نیارکی در قبال عوارض ناشی از این محصولات هیچگونه مسئولیتی ندارد.

خواص درمانی محصولات

فروشگاه اینترنتی نیارکی بیان می دارد در قسمت توضیحات محصول، خواص درمانی ادعا شده توسط تولیدکننده محصولات را بیان داشته و فروشگاه نیارکی هیچگونه از این خواص ها را به صورت 100 درصدی تایید شده و اثبات شده نمی داند و فروشگاه اینترنتی نیارکی صرفا منعکس کننده خواص بیان شده توسط سازنده می باشد.

نحوه پرداخت سفارشات

خریداران محترم می­‌توانند برای پرداخت سفارشات خود از دو روش پرداخت آنلاین و پرداخت در محل استفاده کنند. سفارش‌های شهرستانها تنها به صورت آنلاین قابل پرداخت است. برای تحویل سفارش‌ شات تهران که به صورت آنلاین پرداخت می‌­شوند ارائه مدرک شناسایی رسمی گیرنده سفارش (کارت ملی، گواهینامه، شناسنامه و...) به مسئول ارسال نیارکی الزامی است.

سرویس ارسال نیارکی

تهران:

بعد از ثبت سفارش کارشناسان ما برای ارسال در ساعات اداري با شما تماس خواهند گرفت.

شهرستانها:

کلیه سفارشات شهرستانها و شهرهای حومه تهران توسط پست جمهوری اسلامی یا تیپاکس یا توسط باربری ارسال می‌شوند.

هزینه ارسال و زمان دریافت سفارش هنگام ثبت سفارش برای خریداران به صورت حدودی محاسبه می‌شود که متناسب با تعرفه و زمان ارسال شرکت ارسال انتخابی می باشد. سفارشاتی که روش ارسال آنها به صورت خودکار پس کرایه انتخاب می شوند، هزینه ارسال پس از تحویل سفارش به مشتری دریافت خواهد شد. این نکته قابل توجه است که ارسال از طریق باربری تنها تا باربری شهر مشتری امکان پذیر است و درصورتی که مشتری تمایل داشته باشد کالا را درب منزل خود دریافت نماید هزینه ارسال تا باربری، از باربری تا تهران تا باربری شهر مقصد، و از باربری شهر مقصد تا درب منزل مشتری به صورت جداگانه محاسبه شده و کل هزینه ارسال توسط مشتری پرداخت می شود.

در صورتی که خریدار در هنگام تحویل کالا نقصی در ظاهر بسته بندی یا کالا مشاهده نمود می‌تواند از دریافت آن خودداری نماید تا سفارش برای بررسی به نیارکی برگشت داده شود.

حریم شخصی

فروشگاه اینترنتی نیارکی با تاکید بر احترامی که برای حریم شخصی کاربران قائل است، برای خرید، ثبت نظر یا استفاده از برخی امکانات وب‌سایت اطلاعاتی را از کاربران درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به کاربران ارائه دهد. برای پردازش و ارسال سفارش، اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تلفن و ایمیل مورد نیاز است و از آنجا که کلیه فعالیت‌های فروشگاه اینترنتی نیارکی قانونی و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک صورت می‌گیرد، یادآوری می‌شود آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های شرکت از طریق آنها صورت می‌گیرد.
بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و در صورتی که موارد فوق به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، فروشگاه اینترنتی نیارکی جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می‌تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند.
مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و فروشگاه اینترنتی نیارکی تنها برای ارسال همان سفارش، از این اطلاعات استفاده خواهد کرد.
همچنین فروشگاه اینترنتی نیارکی ممکن است برای ارتباط با مشتریان، بهینه‌سازی محتوای وب‌سایت و تحقیقات بازاریابی از برخی اطلاعات استفاده کند و برای اطلاع‌رسانی رویدادها و اخبار، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، برای اعضای وب‌سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل‌ها و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه فروشگاه اینترنتی نیارکی را در پروفایل خود لغو کنند. عدم اقدام جهت لغو، به منزله ی موافقت ضمنی با دریافت ایمیل‌ها و پیام‌ها و سلب حق اعتراض می‌باشد.

توجه داشته باشید که 1000262695 شماره‌ ای است که فروشگاه اینترنتی نیارکی از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک (اس‌ام‌اس) ارسال می‌کند. همچنین این شماره‌‌، سامانه ارسال پیامک است که وضعیت پردازش سفارش یا رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه فروشگاه اینترنتی نیارکی را به اطلاع کاربران می‌رساند و روشن است که امکان دریافت پیام‌های شما از طریق آن وجود ندارد.
بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان فروشگاه اینترنتی نیارکی، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام فروشگاه اینترنتی نیارکی است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به info@niyaraki.com اطلاع دهید.

فروشگاه اینترنتی نیارکی ممکن است نقد و نظرهای ارسالی کاربران را در راستای رعایت قوانین وب سایت ویرایش کند. همچنین اگر نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربر، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، فروشگاه اینترنتی نیارکی می‌تواند از اطلاعات ثبت‌شده برای پیگیری قانونی استفاده کند. کاربران ضمن استفاده از خدمات وب‌سایت فروشگاه اینترنتی نیارکی، حق ویرایش اطلاعات و استفاده از آنها را در چارچوب فوق‌الذکر به فروشگاه اینترنتی نیارکی اعطا نموده و حق اعتراض را از خود سلب می‌نمایند.
باید تاکید شود که حفظ و نگهداری رمز عبور و نام کاربری بر عهده کاربران است و لذا برای جلوگیری از هرگونه سواستفاده احتمالی، کاربران نباید آن اطلاعات را برای شخص دیگری فاش کنند. در صورتی که کاربر شماره همراه خود را به فردی دیگر واگذار کرد، جهت جلوگیری از سواستفاده یا مشکلات احتمالی کاربران باید شماره موبایل خود را در پروفایل تغییر داده و شماره جدیدی ثبت نمایند.
مسئولیت هرگونه خسارت احتمالی که ناشی از عدم رعایت موارد فوق‌الذکر توسط کاربر باشد، با خود کاربر بوده وکاربر حق هر گونه ادعا علیه فروشگاه اینترنتی نیارکی را از خود سلب می‌کند. فروشگاه اینترنتی نیارکی هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه با حکم مقام قضایی یا اداری صالحه یا طبق قوانین و مقررات رایج کشور موظف باشد در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد.در این موارد هیچ گونه مسئولیت قانونی مبنی بر جبران خسارت برای فروشگاه اینترنتی نیارکی وجود ندارد و کاربران با اعلام رضایت خود در استفاده از خدمات وب سایت ضمنا حق هرگونه اعتراض را از خود سلب نموده اند.
همچنین بدین وسیله به اطلاع کاربران رسانده می‌شود که فروشگاه اینترنتی نیارکی همانند سایر وب‌سایت‌ها از جمع‌آوری IP و کوکی‌ها استفاده می‌کند، اما پروتکل، سرور و لایه‌های امنیتی فروشگاه اینترنتی نیارکی و روش‌های مناسب مدیریت داده‌ها حداکثر تلاش را به عمل می‌آورد که اطلاعات کاربران را محافظت و از دسترسی‌های غیرقانونی جلوگیری کند. طبیعتا مسئولیت هرگونه سواستفاده به شخص یا اشخاص متخلف مربوط بوده و فروشگاه اینترنتی نیارکی حق اعتراض و پیگیری را از طریق قانونی بنابر صلاحدید خود محفوظ می‌دارد.
در صورتی که تمایلی به دریافت ایمیل‌ها و خبرنامه‌های فروشگاه اینترنتی نیارکی ندارید، می‌توانید بر روی کلمه لغو عضویت در انتهای صفحه ایمیل کلیک کنید.
فروشگاه اینترنتی نیارکی برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه توان خود را به کار می‌گیرد و امیدوار است که تجربه خریدی امن، راحت و خوشایند را برای همه کاربران فراهم آورد.
در صورت وجود هرگونه سوال، لطفا با اطلاعات تماس زیر ارتباط برقرار کنید.  
تلفن تماس
02166622207 (شنبه تا پنجشنبه 8:00 - 17:00 پاسخگوی شما هستیم)

دفتر مرکزی:

تهران مهرآباد جنوبی45متری زرند کوی فردوس خیابان بیگلو پلاک 157 (حضور فقط با هماهنگی قبلی)

بازخوردها